Yarışma

KAYIT 5 K

Katılım ücreti / Hesap detayları

- Yarışmaya katılım ücreti 120 TL’dir.
- Katılım Ücretinin Yatırılacağı Banka Bilgileri

DALYAN TURİZM TANITIM SOSYAL GELİŞİM VE EĞİTİM VAKFI
Ziraat Bankası
Şube: ORTACA/MUĞLA ŞUBESİ
Hesap Numarası: 741-90863223-5001
IBAN: TR 1600 0100 0741 9086 3223 5001


-Dekontun gönderileceği e-posta : carettalarlayuzuyoruz@gmail.com

NOT: Dekontun açıklama bölümüne “Carettalarla yüzüyoruz...– 2020 Katılım Bedeli” ve yarışmacının ad ve soyadı okunaklı bir biçimde yazdırınız.

5 Km KAYIT Formu

TC Kimlik No :
Adınız :
Soyadınız :
Email :
Telefon  :
Doğum Tarihi :
Kategori :
arrow&v
Adres :
Acil İletişim :
Kulüp :
Lisans No:
Beden :
arrow&v

Bilgileri eksik veya yanlış olduğu tespit edilen sporcuların kayıtları kabul edilmeyecektir. Sitemizden gerçekleştirdiğiniz kayıtlarda cinsiyet ve doğum tarihi seçeneğine özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir.

Yukarıda bilgileri olan ben, kendi adıma, varislerim, yöneticilerim, şahsi ve hukuki temsilcilerim adına, “Carettalarla yüzüyoruz... – 2020” öncesinde ve sonrasında, aktiviteler esnasında başıma gelebilecek herhangi bir ölüm, sakatlık ve hasar durumlarında, organizatörlerin, organizasyonda görevli kişilerin, sponsorların, organizasyon temsilcilerinin sorumlu tutulamayacağını, her türlü sorumluluğun şahsıma ait olduğunu; bu yarışmaya katılmam için tıbbi bakımdan hiçbir engelimin olmadığını, bu yarışma için fiziksel olarak yeterli olduğumu ve ayrıca şahsıma ait “Carettalarla yüzüyoruz... – 2020” de çekilmiş her türlü fotoğraf, film ve kaydın, reklam dâhil tüm yasal amaçlı kullanımlarına ve işbirliği içinde olunan kurumlarla paylaşılmasına ve aksini belirtmediğim sürece SMS, internet, mektup, telefon vb. kanallardan bana erişilmesine izin veriyorum.

 

Ayrıca, organizasyona katılmak için kayıt işlemimi tamamladıktan sonra herhangi bir sebeple organizasyona katılamadığım ve/veya katılamayacağım takdirde kaydımın ertelenmesini, iptalini, değişikliğini ve ödemiş olduğum kayıt ücretinin iadesini talep etmeyeceğimi beyan ediyorum.

 

Onaylıyorum

© 2016 - 2020 Carettalarla yüzüyoruz...